Nieuw

Modellen die aan de catalogus worden toegevoegd, nieuwe dekking van modellen die we al kenden, en wijzigingen aan het referentieaanbod.

6.274 nieuwe items in de afgelopen 30 dagen.
WanneerModelPrijsWatVanTotWijziging
Outputtoegevoegd—1,25—
Inputtoegevoegd—0,37—
Outputtoegevoegd—0—
Inputtoegevoegd—0—
Jev 1.13opencode
Outputtoegevoegd—0—
Jev 1.13opencode
Inputtoegevoegd—0,042—
Input (cached read)nieuwe dekking0,0750,0750%
Outputnieuwe dekking1,251,250%
Inputnieuwe dekking0,370,370%
Input (cache write)toegevoegd—0—
Input (cached read)toegevoegd—0,075—
Outputtoegevoegd—1,25—
Inputtoegevoegd—0,37—
Input (cached read)referentie gewijzigd0,260,44+69,23%
Outputreferentie gewijzigd04,5—
Inputreferentie gewijzigd01,75—
Input (cached read)referentie gewijzigd0,030,05+66,67%
Outputreferentie gewijzigd0,490,5+2,04%
Inputreferentie gewijzigd0,140,2+42,86%
Input (cached read)referentie gewijzigd0,20,63+215%
Outputreferentie gewijzigd5,956+0,84%
Inputreferentie gewijzigd1,952,5+28,21%
Input (cached read)referentie gewijzigd0,030,1+233,33%
Outputreferentie gewijzigd2,52,4-4%
Inputreferentie gewijzigd0,30,4+33,33%

Laatst bijgewerkt 13-10-2026, 02:04